SkyShowtime – w 2022 roku do Polski zawita nowa platforma streamingowa

20 sierpnia 2021 | Newsy

Fani amerykańskich filmów i serialu, które do tej pory nie były dostępne w naszym kraju, z pewnością mocno się ucieszą. Już w przyszłym roku w Polsce dostępna będzie nowa platforma streamingowa, która zawierać ma treści od Sky, NBCUniversal, Universal Pictures, Paramount Pictures, Paramount+, Nickelodeon, Showtime i Peacock.

Jak na razie nie wiadomo czy w ofercie nowej platformy znajdą się linearne kanały telewizyjne, ale jest to dość prawdopodobne, bowiem koncerny, które mają umieścić swoje treści na platformie takowe posiadają.

SkyShowtime ma zapewnić widzom ponad 10 tysięcy godzin rozrywki. Każdego miesiąca do serwisu trafią nowości filmowe i serialowe, dostępna będzie także biblioteczka produkcji wszech czasów i klasyków kina, a także programy familijne i dla dzieci.

W przyszłym roku czeka nas prawdziwy wysyp nowych platform. Swój debiut zapowiedziały także HBO Max i Disney+.

Źródło: wirtualnemedia.pl

ZOBACZ TEŻ  Marvel's Runaways sezon 3. - jest nowa zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram