”Sky Rojo” – Netflix podał datę premiery 3. sezonu

}

Data: 14 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun trzeciego sezonu serialu Sky Rojo, za sterami którego stoją twórcy Domu z papieru. Nowe epizody zakończą tą hiszpańską serię.

Coral, Giny i Wendy rozpoczęły nowe życie i znalazły miłość, a to wszystko w Almerii. Ich szczęście jednak nie trwa długo. Romeo pragnie zemsty i nic go nie zatrzyma.

Sky Rojo opowiada szaloną historię trzech prostytutek, które poprzez nieszczęśliwy wypadek zmuszone zostały do ucieczki. Ścigane przez swoich alfonsów, postanawiają skończyć z ucieczką i stawić czoła swoim problemom. Serial opowiada o ich marzeniach, pokazuje piekło, jakie stało się ich udziałem, przyjaźń i solidarność, jaka je połączyła, a przy tym także niesamowitą energię, która utrzymuje je przy życiu.

W głównych rolach powracają Veronica Sanchez jako Coral, Asier Etxeandia jako Romeo, Miguel Angel Silvestre jako Moises, Lali Esposito jako Wendy i Yany Prado jako Gina.

Premiera finałowej serii już 13 stycznia 2023 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Seriale fantasy, które warto zobaczyć (i nie są „Grą o Tron”) - 20 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.