Skazana powraca z 2. sezonem. Poznajcie datę premiery

}

Data: 29 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Już w listopadzie w serwisie Player.pl zadebiutuje drugi sezon serialu Skazana. Pierwsza seria okazała się wielkim hitem platformy.

Skazana to wciągająca historia inspirowana książką Ewy Ornackiej Skazane na potępienie. Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili.

Co wydarzy się w drugim sezonie?

Sędzia Alicja Mazur robiła wszystko, żeby wyrwać się z piekła. Po konfrontacji z Pawłem Witkowskim wraca do więzienia. Zdemaskowanie męża sprawia, że jest pewna swojego uniewinnienia. Mimo nacisków Serafina, Hanka decyduje się przyznać do postrzału ojczyma i ponieść konsekwencje. Czy Alicja zostanie w więzieniu, aby ratować córkę? 

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp.

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Premiera już 15 listopada.

Źródło: TVN

ZOBACZ TEŻ  Bunt! – TVN zapowiada 2. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Zosia

    Nie jest lekko bo Alicja nie musi myśleć tylko o sobie ale stara się uratować też Hankę, któa usilnie jej to utrudnia 🙂 Czekam na kolejny odcinek, bo już w piątek na player.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.