Skazana już za tydzień pojawi się na antenie TVN!

}

Data: 20 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Hitowy serial Skazana, który w ubiegłym roku zawitał na platformę Player.pl teraz dostępny będzie dla wszystkich posiadaczy telewizji cyfrowej i naziemnej. Jeszcze w tym miesiącu produkcja ta zadebiutuje na antenie TVNu.

Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok.

Alicja Mazur, sędzia Sądu Okręgowego w Katowicach to kobieta, która osiągnęła zawodowy sukces. Atrakcyjna, z charyzmą, bardzo inteligentna i ambitna. Surowa, postrach wszystkich bandytów. Szczególnie dała się poznać jako sędzia prowadząca procesy członków zorganizowanych grup przestępczych. Na pozór zna się na ludziach, potrafi szybko ich przejrzeć. Do czasu, gdy sama trafia do zakładu karnego dla kobiet, gdzie znajdzie się na samym dole więziennego układu pokarmowego. Czy przetrwa w nowej dla siebie rzeczywistości?

W więzieniu Alicja będzie musiała walczyć o sprawiedliwość i udowodnić swoją niewinność. Szybko przekona się, że cela to miejsce, które zmienia każdego. Ją również. Prawo, w które tak wierzyła, egzekwowała i któremu służyła, nagle zawodzi. Żeby przetrwać, będzie musiała przyjąć obowiązujące zasady gry.

Skazana to historia inspirowana książką Ewy Ornackiej Skazane na potępienie. Dodatkowo wiele z postaci przedstawionych w serialu inspirowanych jest prawdziwymi przestępczyniami, znanymi z pierwszych stron gazet.

Premiera serialu Skazana na antenie TVNu już 27 kwietnia o godzinie 21:35. Produkcja ta zastąpi program rozrywkowy Przez Atlantyk, którego ostatni odcinek emitowany jest dziś.

A być może jeszcze w tym roku w serwisie Player.pl pojawi się drugi sezon Skazanej, który zamówiony został niedługo po premierze pierwszej serii. Ta zaś miała miejsce w sierpniu ubiegłego roku.

Źródło: TVN

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things 3 – znamy datę premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.