Skandal w angielskim stylu powraca z 2. sezonem!

}

Data: 27 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Po ponad 3 latach serial Skandal w angielskim stylu powraca z drugim sezonem. Produkcja ta opowiada o największych skandalach jakie miały miejsce w Wielkiej Brytanii.

Drugi sezon opowie nam o jednym z najgłośniejszych angielskich rozwodów. Koniec małżeństwa księżnej Agryll, Margaret Campbell okryty był wielkim skandalem. Wszystko zaczęło się kiedy jej mąż znalazł w jej prywatnych rzeczach zdjęcia wskazujące na romansowanie księżnej z wieloma mężczyznami. W trakcie sądowych rozpraw Margaret była oczerniana. Kobieta jednak nie poddała się i wykazała się wielką odwagą i wytrwałością, podczas gdy wszyscy jej przyjaciele się od niej odwrócili, a społeczeństwo napawało się jej upadkiem.

W rolach głównych występują Claire Foy i Paul Bettany. Oprócz nich w obsadzie są także Amanda Drew, Richard McCabe, Phoebe Nicholls, Camilla Rutherford, Timothy Renouf, Sophia Myles oraz Oliver Chris. Za serial odpowiadają Sarah Phelps, Anne Sewitsky i Chris Ballantyne.

Produkcja z nowymi odcinkami powróci na Amazon Prime Video już w przyszłym roku.

Poniżej pierwsze zdjęcia z planu drugiej serii.

Pierwszy sezon zdradzał kulisy afery, która wstrząsnęła brytyjską opinią publiczną w latach 70. XX wieku. Dotyczyła ona Jeremy’ego Thorpe’a, członka Parlamentu i lidera Partii Liberalnej. Został on oskarżony o zlecenie zabójstwa byłego kochanka Normana Scotta. Skandal był tym większy, że w tamtych czasach kontakty homoseksualne były nielegalne i pozostawały tematem tabu. W wyniku tej afery wyszło też na jaw wiele sekretów brytyjskich elit.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Betty Gilpin zagra w Blood Sugar

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.