Sitcom How I Met Your Father otrzymał datę premiery

}

Data: 18 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Zmierzający na platformę Hulu spin-off świetnej komediowej produkcji Jak poznałem Waszą matkę noszący tytuł How I Met Your Father otrzymał datę premiery. Serial zadebiutuje już 18 stycznia 2022 roku.

Za serial odpowiada Isaac Aptaker i Elizabeth Berger. Obsadę sitcomu poprowadzą Hilary Duff jako Sophie, Chris Lowell jako Jesse, Francia Raisa jako Valentina, Tom Ainsley jako Charlie, Tien Tran jako Ellen, Suraj Sharma jako Sid, Josh Peck i Ashley Reyes.

Produkcja ta opiera się na założeniach oryginalnego serialu Jak poznałem Waszą matkę emitowanego w latach 2005-2014. Sophie w przeciągu 10 odcinków przewidzianych na pierwszy sezon opowie swojemu synowi historię poznania jego ojca. Całość rozpocznie się w 2021 roku, kiedy Sophie wraz z swoimi przyjaciółmi zastanawia się czego chce od życia i jak zakochać się w dobie randkowych aplikacji dających nieograniczone możliwości.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Foundation na nowym materiale promującym serial Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.