w

Sin City powróci jako serial!

000 sin city 000   254
HBO

W 2005 roku Frank Miller, autor komiksów z serii Sin City połączył swoje siły z Robertem Rodriguezem tworząc wspaniałą adaptację pt. Sin City: Miasto grzechu. Teraz oboje wraz z Legendary Television planują przenieść tą historię na serial telewizyjny.

Jak na razie projekt jest na bardzo wczesnym etapie. Mówi się, że prawdopodobnie trafi do jakiejś platformy streamingowej. Obowiązująca umowa oprócz produkcji pełnego pierwszego sezonu, zawiera również opcję na serial animowany z kategorią R, który miałby być prequelem.

Pierwszy film Millera i Rodrugueza odniósł wielki sukces kasowy. Jednak jego kontynuacja z 2014 roku pt. Sin City: Damulka warta grzechu okazał się wielką klapą, nie zarabiając na siebie i otrzymując słabe recenzje. Myślicie, że przeniesienie tej historii na telewizyjny ekran jest dobrym pomysłem?

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

clive owen anon

Impeachment: American Crime Story – wiemy kto wcieli się w Billa Clintona!

gary oldman at the london premiere of tinker tailor soldier spy

Apple TV+ pracuje nad nowym serialem. Jego gwiazdą będzie Gary Oldman!