Przeczytano:

Simpsonowie otrzymują zamówienie na 2. kolejne sezony!

04 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Fox po raz kolejny odnowił swój najdłużej emitowany serial animowany Simpsonowie. Produkcja ta obecnie jest na etapie emisji 32. sezonu. Wiemy już, iż z pewnością doczekamy się następnych dwóch serii – 33 i 34.

Serial ten emitowany jest od 1989 roku i ukazuje satyryczne spojrzenie na amerykańską kulturę oraz styl życia. Akcja toczy się głównie w Springfield, a główni bohaterowie to rodzina Simpsonów składająca się z rodziców Homera i Marge oraz dzieci Barta, Lisy i Maggie.

Twórcą postaci jest Matt Groening. Ojciec rodziny przemawia głosem Dana Castellaneta, matka to Julie Kavner, Nancy Cartwright użycza głosu Bartowi, a Yeardley Smith to Lisa. Maggie jest najmłodsza i nic nie mówi, a jej głównym zajęciem jest ssanie smoczka.

W ostatnim czasie w obsadzie doszło do znaczącej zmiany. Czarnoskóry lekarz Julius Hibbert nie przemówi już głosem Harry’ego Shearera. Zastąpił go Kevin Michael Richardson.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również