Siły Kosmiczne powracają z 2. sezonem – Netflix podaje datę premiery

}

Data: 4 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Pierwszy sezon komedii science fiction Siły Kosmiczne zadebiutował w 2020 roku. Po dość długim czasie oczekiwania Netflix podał wreszcie datę premiery drugiej serii. Data zawarta jest na opublikowanym w sieci plakacie.

spaceforce

Premiera nowych epizodów już 18 lutego 2022 roku. Steve Carell powraca do roli generała Nairda. Po osłabieniu zespołu on i pozostali muszą udowodnić swoją wartość przed nową administracją radząc sobie w międzyczasie z interpersonalnymi wyzwaniami. Czy pod taką presją zespół ten scali się jeszcze bardziej czy jednak rozpadnie?

Siły kosmiczne opowiadają o grupie ludzi, którzy odpowiedzialni są za stworzenie nowego oddziału wojska zajmującego się działaniami kosmicznymi. Wykonując zadanie otrzymane od Białego Domu, mają sprawić aby Amerykanie ponownie jak najszybciej stanęli na Księżycu i całkowicie zdominowali kosmos.

W obsadzie powracają Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Tawny Newsome, Diana Silvers, Jimmy O. Yang oraz Don Lake.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Wojownik odnowiony na 3. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.