w

Siły kosmiczne odnowione na 2. sezon!

aaaabxmttn2dpudxewhxg9pq8numhtpwtvvtt2xskjlfbuxg5ma8rlbx37nkzrmtho6u28cck9tmeliaj1o7uhhzmlvo6 ea
fot. netflix

Włodarze platformy Netflix po paromiesięcznym zastanawianiu się zdecydowali jednak dać zielone światło na produkcję 2. sezonu serialu Siły kosmiczne. Oznacza to, że Steve Carell ponownie wyruszy w kosmos.

Zdjęcia do drugiego sezonu powstaną w Vancouver w Kanadzie, a nie w Los Angeles, bowiem produkcja w tym miejscu była dla platformy zbyt kosztowna. Ekipa na plan wejść ma w 2021 roku. Do grona scenarzystów dołącza Norm Hiscock.

Siły kosmiczne opowiadają o grupie ludzi, którzy odpowiedzialni są za stworzenie nowego oddziału wojska zajmującego się działaniami kosmicznymi. Wykonując zadanie otrzymane od Białego Domu, mają sprawić aby Amerykanie ponownie jak najszybciej stanęli na Księżycu i całkowicie zdominowali kosmos.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

823294 352x500 1

Wyspa doktora Moreau będzie serialem!

servant s2 e1605289149623

Servant powraca z 2. sezonem. Zobaczcie pierwszą zapowiedź!