Shrill sezon 2. -zobaczcie zapowiedź!

5 grudnia 2019 | Newsy

Shrill to komediowy serial od Hulu, który wielkimi krokami zmierza do premiery swojego drugiego sezonu. Zerknijcie jak prezentuje się on na pierwszym teaserze.

https://youtu.be/C-ONRwXazd8

Główną bohaterką jest dziewczyna z nadwagą, która pragnie odmienić swoje życie, jednak nie kosztem wyglądu, bowiem z niego jest zadowolona i akceptuje siebie taką jaką jest. W tej roli Aida Bryant.

Serial ten inspirowany jest książką Lindy West pt. Shrill: Notes from a Loud Woman. Drugi sezon produkcji zadebiutuje już 24 stycznia 2020 roku i składać się będzie z 8 odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Netflix: 1983 - jest zwiastun!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram