Showrunner serialu Cowboy Bebop ma już plan na 2. sezon

}

Data: 16 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Andre Nemec, showrunner aktorskiego serialu Netflix Cowboy Bebop, opartego na popularnej serii anime, zdradza iż ma już gotowy plan na potencjalny drugi sezon.

Nemec w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że nie może się już doczekać kontynuacji.

Mam wielki plany na drugi sezon. Zdecydowanie wiem, gdzie chce się udać i jestem bardzo podekscytowany móc opowiadać tę historię. Trzymam kciuki za więcej. – powiedział Nemec

Jednak czy tak się stanie, nie wiadomo. Oryginalna seria anime uważana jest za klasyk gatunku anime. Zaś już dostępne w sieci pierwsze przedpremierowe recenzje aktorskiego serialu nie są zbyt pochlebne.

Cowboy Bebop to pełen akcji kosmiczny western opowiadający historię trójki „kowbojów” — łowców nagród, którzy uciekają przed demonami przeszłości. Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) i Faye Valentine (Daniella Pineda) bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich jedno — są śmiertelnie niebezpieczni. Razem tworzą nieco chaotyczną, acz barwną drużynę, która za odpowiednią zapłatę gotowa jest pojmać najgroźniejszych przestępców całego Układu Słonecznego. Jednak zuchwałość i sarkazm nie pomogą im w konfrontacji z najgroźniejszym przeciwnikiem, jakim jest ich własna przeszłość.

Premiera serialu już w ten piątek, tj. 19 listopada 2021 roku. Produkcja składa się z 10 odcinków.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Cowboy Bebop – produkcja serialu Netflixa wstrzymana. John Cho został kontuzjowany!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.