Shining Girls – zwiastun psychologicznego thrillera Apple TV+

}

Data: 30 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawił się pełny zwiastun serialu Shining Girls. Produkcja ta to psychologiczny thriller z Elisabeth Moss w roli głównej.

Fabuła serialu opiera się na powieści Lauren Beukes. Główna bohaterka to Kirby Mazrachi, archiwistka z Chicago, która porzuciła swoje dziennikarskie plany po traumatycznym ataku na swoją osobę. Kiedy dowiaduje się, że niedawne morderstwo jest odzwierciedleniem tego co sama przeżyła, rozpoczyna współpracę z detektywem Danem Velazquezem, aby odkryć tożsamość napastnika. Okazuje się jednak, że są jeszcze inne nierozerwalnie powiązane ze sobą sprawy, a osobiste traumy tych dwojga i tracona przez Kirby rzeczywistość pozwalają sprawcy być ciągle o krok przed nimi.

W roli głównej znana z serialu Opowieść podręcznej Elisabeth Moss. Partnerują jej Jamie Bell, Wagner Moura, Phillipa Soo i Amy Brenneman. Scenarzystką i producentką serialu jest Silka Luis, która pełni także funkcję showrunnera. Moss wraz z Dainą Reid jest reżyserką serialu.

Premiera serialu 29 kwietnia 2022 roku. W ten dzień zadebiutują trzy pierwsze odcinki, a potem w każdy piątek w serwisie pojawiać będzie się jeden epizod. Na Shining Girls składa się 8. odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale Apple TV+ - Top 6

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.