Shelley Morrison nie żyje. Gwiazda Will & Grace zmarła w wieku 83 lat.

2 grudnia 2019 | Newsy

Aktorka, którą kojarzyć możecie z serialu Will & Grace, gdzie w latach 1999-2006 wcielała się w ujmującą pokojówkę Karen Walker – Rosario Salazar, zmarła w szpitalu w Los Angeles z powodu niewydolności krążenia. Miała 83 lata.

Swoją aktorską karierę rozpoczęła już w latach 60 XX wieku od serialu Szpital miejski. Potem wystąpiła w wielu różnorodnych produkcjach, tj. Powrót Maxa Dugana, Miłość, kłamstwa i morderstwo czy Polubić czy poślubić. Najbardziej jednak kojarzona jest z serialem Will & Grace.

Produkcja ta powstała w 1998 roku i emitowana była, aż do 2006 roku. Potem nastąpiła dziesięcioletnia przerwa, a w 2016 roku zdecydowano się o wznowieniu serialu. Jednak w kontynuacji Morrison już nie wystąpiła. Odmówiła ona bowiem udziału w niej.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Gremlins: Secrets of the Mogwai – pierwsza grafika koncepcyjna

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!