w

Shelley Morrison nie żyje. Gwiazda Will & Grace zmarła w wieku 83 lat.

shutterstock editorial 415869a
variety

Aktorka, którą kojarzyć możecie z serialu Will & Grace, gdzie w latach 1999-2006 wcielała się w ujmującą pokojówkę Karen Walker – Rosario Salazar, zmarła w szpitalu w Los Angeles z powodu niewydolności krążenia. Miała 83 lata.

Swoją aktorską karierę rozpoczęła już w latach 60 XX wieku od serialu Szpital miejski. Potem wystąpiła w wielu różnorodnych produkcjach, tj. Powrót Maxa Dugana, Miłość, kłamstwa i morderstwo czy Polubić czy poślubić. Najbardziej jednak kojarzona jest z serialem Will & Grace.

Produkcja ta powstała w 1998 roku i emitowana była, aż do 2006 roku. Potem nastąpiła dziesięcioletnia przerwa, a w 2016 roku zdecydowano się o wznowieniu serialu. Jednak w kontynuacji Morrison już nie wystąpiła. Odmówiła ona bowiem udziału w niej.

Źródło: variety

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

crisis on infinite earths poster

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – nowy teaser crossoveru!

wiedźmin netflix

Grudzień w Netflix, HBO GO i w telewizji – Serialowe nowości i kontynuacje