She-Ra i księżniczki mocy sezon 4. – zobaczcie zwiastun!

8 października 2019 | Newsy

She-Ra i księżniczki mocy to animowany serial Netflixa o przygodach księżniczki Adory. Produkcja doczekała się już 4. sezonu, którego zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.

Adora to sierota, która otrzymawszy czarodziejski miecz staje się mityczną wojowniczką She-Ra. Wraz z przyjaciółmi walczy z siłami zła i broni swojego kraju Etherii, w którym jest księżniczką. Jednakże musi mierzyć się także z Catrą, niegdyś jej najlepszą przyjaciółką, która pozostała wierna złej Hordzie. W sezonie czwartym dojdzie do konfliktu dotyczącego najlepszego sposobu obrony Etherii.

Trzy dotychczasowe sezony dostępne są na platformie Netflix. Czwarty zadebiutuje już 5 listopada. Składać się będzie z aż 13 odcinków.

Poniżej plakaty promujące nadchodzący, czwarty sezon animacji.

she ra season 4 adora poster
netflix
she ra season 4 catra poster
netflix

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Nowa zapowiedź serialu Foundation od Apple TV+

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram