She-Hulk – wiemy kto zagra główną bohaterkę!

18 września 2020 | Newsy

Nareszcie się wyjaśniło kto wcieli się w zieloną kuzynkę Bruce’a Bannera. She-Hulk zagra Tatiana Maslany, aktorka znana z serialu Orphan Black oraz Perry Mason.

Maslany jest obecnie na etapie ostatnich rozmów z Marvelem. Wiadomo także kto zajmie się produkcją i reżyserią. Jest to Kat Coiro. Pracowała ona m.in. przy serialu Cioteczka Mick i Już nie żyjesz.

She-Hulk powstaje dla platformy Disney+. Opowie on o Jennifer Walters, kuzynce Bannera, która po postrzale potrzebowała transfuzji krwi. Kiedy przetoczona jej krew Bruce’a kobieta również otrzymała jego moc zamieniania się w zielonego potwora. Jednak ona w przeciwieństwie do kuzyna po przemianie jest w stanie się kontrolować, bowiem zachowuje pełną świadomość.

Za scenariusz serialu odpowiada Jessica Gao.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Diabelska gra – nowy serial kryminalny we wrześniu w FOX

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram