Shadowhunters sezon 3. – znamy datę premiery!

}

Data: 12 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Sezon 3. Shadowhunters przerwany został w połowie i teraz produkcja powraca z finałową serią odcinków, bowiem twórcy zdecydowali się zakończyć ten młodzieżowy serial fantasy.

Shadowhunters zadebiutuje już 25 lutego i dostępny będzie w serwisie Freeform. W serialu występują m.in. Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende, Matthew Daddario, Emeraude Toubia i Isaiah Mustafa. Fabuła opiera się na serii książek Dary anioła autorstwa Cassandry Clare.

Główną bohaterką jest Clary Fray mieszkająca na Brooklynie, której wydaje się, że jest zwyczajną nastolatką. Jednak nic bardziej mylnego. W dniu 18. urodzin Clary dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcą i jej przeznaczeniem jest ochrona ludzkości przed demonami.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Primal – zapowiedź i data premiery brutalnej animacji od Cartoon Network!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.