w

Shadowhunters sezon 3. – znamy datę premiery!

Shadowhunters

Sezon 3. Shadowhunters przerwany został w połowie i teraz produkcja powraca z finałową serią odcinków, bowiem twórcy zdecydowali się zakończyć ten młodzieżowy serial fantasy.

Shadowhunters zadebiutuje już 25 lutego i dostępny będzie w serwisie Freeform. W serialu występują m.in. Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende, Matthew Daddario, Emeraude Toubia i Isaiah Mustafa. Fabuła opiera się na serii książek Dary anioła autorstwa Cassandry Clare.

Główną bohaterką jest Clary Fray mieszkająca na Brooklynie, której wydaje się, że jest zwyczajną nastolatką. Jednak nic bardziej mylnego. W dniu 18. urodzin Clary dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcą i jej przeznaczeniem jest ochrona ludzkości przed demonami.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jesse L. Martin

The Flash – Jesse L. Martin powraca do serialu

Deadly Class

Deadly Class – mamy teasery promujące serial!