Sex Education – przypomnijcie sobie co działo się w 2. sezonie wraz z Erikiem i Otisem

14 września 2021 | Newsy

Już w ten piątek tj. 17 września na platformie Netflix pojawi się trzeci sezon udanego komediowego serialu Sex Education, który w ciekawy sposób porusza miłosne aspekty i problemy wprost wyjęte z szkolnych korytarzy. Dla tych którzy mogą nie do końca pamiętać co się działo w drugiej serii, Netflix wyszedł naprzeciw.

Na Youtube pojawił się filmik podsumowujący sezon 2, a wszystko to z Erikiem i Otisem w roli prowadzących.

Plotki o „szkole seksu” szybko się rozchodzą. Nowa dyrektorka próbuje zapanować nad buntowniczymi uczniami, a Otis — ukryć swój sekretny romans.

Zaczął się kolejny rok. Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope (w tej roli Jemima Kirke), próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotuj się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i o wiele więcej Pani Groff.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The 100 - wszystko co wiemy na temat 5 sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram