Servant powraca z 2. sezonem. Zobaczcie pierwszą zapowiedź!

}

Data: 16 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Na platformę Apple TV+ zmierza drugi sezon psychologicznego serialu Servant. Za produkcję odpowiada M. Night Shyamalan. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź kontynuacji. Ujawniono także datę premiery.

Fabuła produkcji opowiada o młodym małżeństwie, które niedawno przeżyło śmierć własnego dziecka. Nie mogąc się po tym podnieść decydują się na ekstremalną terapię, jaką jest otrzymanie do domu lalki do złudzenia przypominającej niemowlę. Jednak matka w lalce zaczyna widzieć prawdziwe dziecko i nawet zatrudnia nianię do opieki nad nim. Kobieta ta skrywa jednak mroczną tajemnicę.

W drugim sezonie będziemy mieć do czynienia z większą ilością nadprzyrodzonych rzeczy. Leanne powróci, ujawni się jej prawdziwa natura, a tłem będzie bardzo mroczna przeszłość.

Za serial odpowiada Tony Basgallop. W obsadzie powrócą Lauren Ambrose, Toby Kebbell, Nell Tiger Free i Rupert Grint.

Premiera 2. sezonu serialu Servant już 15 stycznia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Nevers – HBO prezentuje nowy serial sci fi

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.