w

Servant powraca z 2. sezonem. Zobaczcie pierwszą zapowiedź!

servant s2 e1605289149623

Na platformę Apple TV+ zmierza drugi sezon psychologicznego serialu Servant. Za produkcję odpowiada M. Night Shyamalan. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź kontynuacji. Ujawniono także datę premiery.

Fabuła produkcji opowiada o młodym małżeństwie, które niedawno przeżyło śmierć własnego dziecka. Nie mogąc się po tym podnieść decydują się na ekstremalną terapię, jaką jest otrzymanie do domu lalki do złudzenia przypominającej niemowlę. Jednak matka w lalce zaczyna widzieć prawdziwe dziecko i nawet zatrudnia nianię do opieki nad nim. Kobieta ta skrywa jednak mroczną tajemnicę.

W drugim sezonie będziemy mieć do czynienia z większą ilością nadprzyrodzonych rzeczy. Leanne powróci, ujawni się jej prawdziwa natura, a tłem będzie bardzo mroczna przeszłość.

Za serial odpowiada Tony Basgallop. W obsadzie powrócą Lauren Ambrose, Toby Kebbell, Nell Tiger Free i Rupert Grint.

Premiera 2. sezonu serialu Servant już 15 stycznia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

aaaabxmttn2dpudxewhxg9pq8numhtpwtvvtt2xskjlfbuxg5ma8rlbx37nkzrmtho6u28cck9tmeliaj1o7uhhzmlvo6 ea

Siły kosmiczne odnowione na 2. sezon!

bigmouth1

Big Mouth sezon 4. nadchodzi! Jest zapowiedź!