Servant – pierwsza zapowiedź 3. sezonu

}

Data: 30 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ prezentuje pierwszą zapowiedź trzeciego sezonu psychologicznego thrillera Servant, za który odpowiada M. Night Shyamalan.

Trzeci sezon przeniesie nas o trzy miesiące do przodu. Poniższa zapowiedź ukazuje nam rosnącą paranoję Leanne, która obawia się ataku członków religijnej organizacji. Kobieta za wszelką cenę chce ochronić swoją nową rodzinę.

Servant to psychologiczny thriller z elementami nadprzyrodzonymi. Fabuła produkcji opowiada o młodym małżeństwie, które niedawno przeżyło śmierć własnego dziecka. Nie mogąc się po tym podnieść decydują się na ekstremalną terapię, jaką jest otrzymanie do domu lalki do złudzenia przypominającej niemowlę. Jednak matka w lalce zaczyna widzieć prawdziwe dziecko i nawet zatrudnia nianię do opieki nad nim. Kobieta ta skrywa jednak mroczną tajemnicę.

W głównej obsadzie powrócą Lauren Ambrose, Tody Kebbell, Nell Tiger Free i Rupert Grint.

Premiera trzeciego sezonu Servant już 21 stycznia 2022 roku. Składa się on z dziesięciu epizodów i prawdopodobnie będzie finałowym.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  One Day At a Time nie otrzyma czwartego sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.