Servant otrzymuje zamówienie na 3. sezon!

}

Data: 16 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ postawiła wszystko na jedną kartę i zdecydowała się odnowić swój serial Servant na kolejny trzeci już sezon, nie czekając na premierę drugiej serii. Zrobiono to na miesiąc przed jej debiutem.

Informacja o przedłużeniu produkcji pojawiła się na Twitterze twórcy serialu M. Night Shyamalana. Decyzja ta zbliża twórców do zaplanowanych 40 epizodów, w których od początku chcieli opowiedzieć tą historię.

Servant to psychologiczny thriller z elementami nadprzyrodzonymi. Fabuła produkcji opowiada o młodym małżeństwie, które niedawno przeżyło śmierć własnego dziecka. Nie mogąc się po tym podnieść decydują się na ekstremalną terapię, jaką jest otrzymanie do domu lalki do złudzenia przypominającej niemowlę. Jednak matka w lalce zaczyna widzieć prawdziwe dziecko i nawet zatrudnia nianię do opieki nad nim. Kobieta ta skrywa jednak mroczną tajemnicę.

W drugim sezonie będziemy mieć do czynienia z większą ilością nadprzyrodzonych rzeczy. Leanne powróci, ujawni się jej prawdziwa natura, a tłem będzie bardzo mroczna przeszłość.

Premiera 2. sezonu serialu Servant już 15 stycznia 2021 roku na Apple TV+.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Titans – premiera serialu jeszcze w tym roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.