”Servant” – nowy zwiastun finałowej serii

}

Data: 5 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ prezentuje świetny zwiastun czwartego i zarazem finałowego sezonu psychologicznego thrillera Servant. Produkcja powróci w styczniu.

Pochodzący od producenta wykonawczego M. Night Shyamalana serial z pierwszym odcinkiem finałowej serii zadebiutuje 13 stycznia 2023 roku. Następnie co tydzień premierę będzie miał jeden epizod, aż do epickiego zakończenia 17 marca. Na czwarty sezon składa się 10 odcinków.

Fabuła serialu opowiada o młodym małżeństwie, które niedawno przeżyło śmierć własnego dziecka. Nie mogąc się po tym podnieść decydują się na ekstremalną terapię, jaką jest otrzymanie do domu lalki do złudzenia przypominającej niemowlę. Jednak matka w lalce zaczyna widzieć prawdziwe dziecko i nawet zatrudnia nianię do opieki nad nim. Kobieta ta skrywa jednak mroczną tajemnicę.

W czwartej serii wojna Leanne z wyznawcami Church of Lesser nasila się co zagraża wielu ludziom. W międzyczasie zdruzgotana rodzina Turnerów musi stawić czoła nie tylko rosnącemu zagrożeniu ze strony Leanne, ale także rzeczywistości, w której budzi się Dorothy. W końcu padną odpowiedzi na pytania: kim jest Leanne Grayson i kim jest dziecko?

Źródło: Apple TV+

ZOBACZ TEŻ  Syrena - 2 sezon serialu został zatwierdzony

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.