w

Servant – nowy horror od Apple TV+ otrzymał datę premiery i nowy teaser!

servant m1
apple tv+

Servant to nowa seria stworzona przez M. Nighta Shyamalana dla platformy Apple TV+, która swój streaming rozpocznie już 1 listopada. W sieci pojawił się nowy teaser produkcji, a także podano datę jego premiery.

Fabuła serialu skupi się na parze z Filadelfii, która stara się podnieść po niedawnym tragicznym doświadczeniu. Zatrudniają oni opiekunkę do swojego nowo narodzonego dziecka. Jednak z czasem okazuje się, że ich decyzja nie była słuszna. Rozłam w ich małżeństwie spowodowany niedawnym przeżyciem powoduje, iż nieświadome wpuszczają do swojego domu tajemniczą i złą siłę, zbyt późno zauważając co się dzieje.

W rolach głównych występują Lauren Ambrose, Rupert Grint, Toby Kebbell i Nell Tiger Free. Dziesięcioodcinkowy sezon pierwszy zadebiutuje już 28 listopada br.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

outlander5

Outlander sezon 5. – jest pierwsza zapowiedź i kilka nowych fotek z produkcji!

z25190940vkadr z filmu boze cialo

Film Boże Ciało jako serial?