Servant – nowy horror od Apple TV+ otrzymał datę premiery i nowy teaser!

7 października 2019 | Newsy

Servant to nowa seria stworzona przez M. Nighta Shyamalana dla platformy Apple TV+, która swój streaming rozpocznie już 1 listopada. W sieci pojawił się nowy teaser produkcji, a także podano datę jego premiery.

Fabuła serialu skupi się na parze z Filadelfii, która stara się podnieść po niedawnym tragicznym doświadczeniu. Zatrudniają oni opiekunkę do swojego nowo narodzonego dziecka. Jednak z czasem okazuje się, że ich decyzja nie była słuszna. Rozłam w ich małżeństwie spowodowany niedawnym przeżyciem powoduje, iż nieświadome wpuszczają do swojego domu tajemniczą i złą siłę, zbyt późno zauważając co się dzieje.

W rolach głównych występują Lauren Ambrose, Rupert Grint, Toby Kebbell i Nell Tiger Free. Dziesięcioodcinkowy sezon pierwszy zadebiutuje już 28 listopada br.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Najpopularniejsze i najstraszniejsze seriale horrory - 12 propozycji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram