”Servant” – nadchodzi koniec tej historii. Zobacz zwiastun finałowego sezonu!

}

Data: 27 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ opublikowała pierwszą zapowiedź oczekiwanego czwartego i zarazem ostatniego sezonu psychologicznego horroru Servant. Odpowiada za niego M. Night Shyamalan.

Czwarty sezon ukaże nam wielkie i mroczne objawienie, gdy główni bohaterowie staną przed ostateczną próbą. Leanne otrzyma także jeszcze więcej mocy, co z pewnością nie będzie wróżyć nic dobrego.

Fabuła serialu opowiada o młodym małżeństwie, które niedawno przeżyło śmierć własnego dziecka. Nie mogąc się po tym podnieść decydują się na ekstremalną terapię, jaką jest otrzymanie do domu lalki do złudzenia przypominającej niemowlę. Jednak matka w lalce zaczyna widzieć prawdziwe dziecko i nawet zatrudnia nianię do opieki nad nim. Kobieta ta skrywa jednak mroczną tajemnicę.

W rolach głównych powracają Lauren Ambrose, Toby Kebbell, Nell Tiger Free i Rupert Grint. Od trzeciej serii do stałej obsady dołączyłą Sunita Mani znana z serialu GLOW.

Premiera finałowej serii już 13 stycznia 2023 roku.

Źródło: Apple TV+

ZOBACZ TEŻ  The Expanse – zwiastun finałowego sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.