Servant dostaje odnowienie na 4. i zarazem finałowy sezon!

}

Data: 15 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Niezwykle udany psychologiczny horror platformy Apple TV+ Servant otrzymał odnowienie na czwarty sezon, który jak zapowiada twórca M. Night Shyamalan będzie finałowym.

Decyzję o odnowieniu serialu na czwarty sezon podjęto na ponad miesiąc przed premierą trzeciej serii. Podobnie postąpiono przy zamówieniu poprzedniego sezonu. Servant jest hitem platformy i jej włodarze wiedzą, że nadchodzący sezon odniesie sukces.

Fabuła serialu opowiada o młodym małżeństwie, które niedawno przeżyło śmierć własnego dziecka. Nie mogąc się po tym podnieść decydują się na ekstremalną terapię, jaką jest otrzymanie do domu lalki do złudzenia przypominającej niemowlę. Jednak matka w lalce zaczyna widzieć prawdziwe dziecko i nawet zatrudnia nianię do opieki nad nim. Kobieta ta skrywa jednak mroczną tajemnicę.

Premiera 3. sezonu serialu Servant 21 stycznia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Russian Doll dostanie drugi sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.