Serialowy Partnerem Medialnym Dni Fantastyki!

20 maja 2019 | Newsy

j

Autor: Redakcja

Z radością informujemy, że podjęliśmy współpracę z Dniami Fantastyki. W trakcie imprezy nie brakuje atrakcji dla miłośników seriali, dlatego redakcji Serialowego również nie zabraknie wśród uczestników tegorocznej edycji.

Na początku lipca odwiedzimy wrocławskie CK Zamek i będziemy wypatrywać wszystkiego, co wiąże się z produkcjami w odcinkach. Oczywiście przyjrzymy się też innym atrakcjom, a organizatorzy przygotują ich naprawdę wiele. Zrelacjonujemy Wam przebieg święta fantastyki i podzielimy się wrażeniami z udziału w nim. Zanim jednak wybierzemy się na imprezę, będziemy przekazywać Wam bieżące informacje o DF 2019.

ZOBACZ TEŻ  Wielki powrót Beverly Hills 90210!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram