Zdjęcie: Shane Mahood/USA Network

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [31.01.2018]

Jak tam drugie śniadanie, zjedzone? Dziś niestety minimalnie później. Zobaczcie, jakie newsy dla Was przygotowałam. A będzie się działo – poczytaj o Suits, Roswell, Glee i Shut Eye.

Dwoje bardzo ważnych bohaterów odchodzi z Suits

suits
Zdjęcie: Shane Mahood/USA Network)

Nie uwierzycie – w siódmym sezonie pożegnamy się z dwiema bardzo istotnymi postaciami. Po pierwsze, żegnamy się z Meghan Markle grającą Rachel – tu nie ma się co dziwić, dziewczyna przecież wychodzi za mąż za księcia. Nie w głowie jej będą takie role. Ale to nie wszystko, W Garniturach opuści również Mike (Patrick J. Adams)! A przecież to od niego się wszystko zaczęło. Swoje odejście podsumował bardzo wzruszająco, dziękując. Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczą się losy serialu bez tej bardzo wyrazistej pary.

Będzie Reboot serialu Roswell

Źródło: 20th Century Fox Television

Stacja CW zamówiła 6 nowych pilotów seriali, między innymi – nowej wersji Roswell – zwanej roboczo Roswell 2.0.

Po niechętnym powrocie do rodzinnego miasteczka – Roswell w Nowym Meksyku, córka imigrantów odkrywa szokującą prawdę o swoim ukochanym z czasów młodości – teraz jest policjantem ale i kosmitą, który zachował nieziemskie umiejętności przez całe życie.

Mark Salling z Glee nie żyje

 

mark salling dead

Mark Salling, najbardziej znany z gry Noego “Pucka” Puckermana w “Glee Lisa”, nie żyje. Miał 35 lat. Wstępne raporty mówią, że aktora znaleziono w pobliżu koryta rzeki w pobliżu Sunland w Kalifornii. Przyczyna śmierci, choć niepotwierdzona, to najprawdopodobniej samobójstwo.

“Mogę potwierdzić, że Mark Salling zmarł wcześnie rano”, mówi prawnik Sallinga w wywiadzie z TVLINE. “Mark był łagodną i kochającą osobą, osobą o wielkiej kreatywności, która robiła, co mogła…). Rodzina Sallingów docenia otrzymane wsparcie i prosi o uszanowanie ich prywatności. ”

Salling przyznał się niedawno do posiadania pornografii dziecięcej. Czekał na wyrok, który zaplanowano na 7 marca. Groziło mu nawet siedem lat więzienia.

Koniec serialu Shut Eye

Źródło: Hulu

Po dwóch sezonach dramat z Jeffreyem Donovanem został anulowany przez Hulu. Wiadomość została potwierdzona wczoraj rano na twitterze:

Nie dziwi to fanów, uważają, że drugi sezon nie był zbyt dobry.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.