Serialowa prasówka do drugiego śniadania [31.01.2018]

j
}

Data: 31 stycznia 2018

a

Kategorie: Newsy

Jak tam drugie śniadanie, zjedzone? Dziś niestety minimalnie później. Zobaczcie, jakie newsy dla Was przygotowałam. A będzie się działo – poczytaj o Suits, Roswell, Glee i Shut Eye.

Dwoje bardzo ważnych bohaterów odchodzi z Suits

suits

Zdjęcie: Shane Mahood/USA Network)

Nie uwierzycie – w siódmym sezonie pożegnamy się z dwiema bardzo istotnymi postaciami. Po pierwsze, żegnamy się z Meghan Markle grającą Rachel – tu nie ma się co dziwić, dziewczyna przecież wychodzi za mąż za księcia. Nie w głowie jej będą takie role. Ale to nie wszystko, W Garniturach opuści również Mike (Patrick J. Adams)! A przecież to od niego się wszystko zaczęło. Swoje odejście podsumował bardzo wzruszająco, dziękując. Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczą się losy serialu bez tej bardzo wyrazistej pary.

Będzie Reboot serialu Roswell

Źródło: 20th Century Fox Television

Stacja CW zamówiła 6 nowych pilotów seriali, między innymi – nowej wersji Roswell – zwanej roboczo Roswell 2.0.

Po niechętnym powrocie do rodzinnego miasteczka – Roswell w Nowym Meksyku, córka imigrantów odkrywa szokującą prawdę o swoim ukochanym z czasów młodości – teraz jest policjantem ale i kosmitą, który zachował nieziemskie umiejętności przez całe życie.

Mark Salling z Glee nie żyje

 

mark salling dead

Mark Salling, najbardziej znany z gry Noego „Pucka” Puckermana w „Glee Lisa”, nie żyje. Miał 35 lat. Wstępne raporty mówią, że aktora znaleziono w pobliżu koryta rzeki w pobliżu Sunland w Kalifornii. Przyczyna śmierci, choć niepotwierdzona, to najprawdopodobniej samobójstwo.

„Mogę potwierdzić, że Mark Salling zmarł wcześnie rano”, mówi prawnik Sallinga w wywiadzie z TVLINE. „Mark był łagodną i kochającą osobą, osobą o wielkiej kreatywności, która robiła, co mogła…). Rodzina Sallingów docenia otrzymane wsparcie i prosi o uszanowanie ich prywatności. ”

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale z Nowym Jorkiem w tle - top 10 propozycji

Salling przyznał się niedawno do posiadania pornografii dziecięcej. Czekał na wyrok, który zaplanowano na 7 marca. Groziło mu nawet siedem lat więzienia.

Koniec serialu Shut Eye

Źródło: Hulu

Po dwóch sezonach dramat z Jeffreyem Donovanem został anulowany przez Hulu. Wiadomość została potwierdzona wczoraj rano na twitterze:

Nie dziwi to fanów, uważają, że drugi sezon nie był zbyt dobry.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.