Serialowa prasówka do drugiego śniadania [30.01.2018]

30 stycznia 2018 | Newsy

Czas na kolejną prasówkę do kawki albo drugiego śniadania – jak kto woli. Co tam dzisiaj? Nowości serialowe na Showmax w lutym i informacje na temat premiery kolejnego sezonu „Gry o Tron”

Gra o tron” w kwietniu 2019 roku? To tylko plotka!

Ostatnio głośno było o tym, że Gra o Tron ma pojawić się w kwietniu 2019 roku. Okazuje się jednak, że słowa Maisie Williams zostały wzięte z wywiadu, dotyczącego innego sezonu, a sama Maisie powiedziała, że podana data jest nieprawdziwa. Nadal zatem nie znamy daty premiery 8 sezonu i musimy uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na oficjalne informacje.

Botoks” w Showmax

botoks

W lutym w Showmaxie nowości – pojawi się „Botoks” w wersji serialowej, który ma rozszerzyć fabułę filmu. Oprócz tego zobaczycie 5 sezon „Agenci T.A.R.C.Z.Y., 2.” sezon „Uwikłanej”.

Co oprócz nich? 1 sezon „The Bold Type”, ostatni odcinek „The Brave”, który zostanie wyemitowany 2 lutego.

ZOBACZ TEŻ  Prequel Gry o tron – znamy nowe fakty!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram