Serialowa prasówka do drugiego śniadania [29.01.2018]

}

Data: 29 stycznia 2018

a

Kategorie: Newsy

Gotowi na po weekendową prasówkę? Dziś powiemy o nowym serialu, którego producentką i scenarzystką będzie Marcia Clark; anulowaniu serialu Damnation; nowej produkcji, w której wystąpi Mary Louis-Parker; fanowskim trailerze Przyjaciół oraz o tym, co wydarzy się w najnowszym odcinku This is Us. 

Marcia Clark scenarzystką i producentką nowego serialu ABC

Marcia Clark, prokuratorka w sprawie O.J. Simpsona, dzięki American Crime Story, odzyskała własną godność, a też na nowo szacunek wielu Amerykanów. Teraz będzie producentką wykonawczą, oraz współscenarzystką nowego serialu dramatycznego od ABC. Pilotowy sezon, będzie thrillerem o nazwie The Fix. Będzie opowiadał o prokuratorce, która straciła największą sprawę w karierze, a opinia publiczna zszargała jej imię, przez co musiała przenieść się z L.A. do Oregonu. Po latach sprawa powraca, a prokuratorka odzyskuje dobre imię.

Damnation anulowany

Serial Damnation, który w lutym ma pojawić się na Netflixie, a w Stanach zadebiutował już na stacji USA Network, został anulowany i nie zostanie przedłużony na sezon 2. Oglądalność serialu była bardzo słaba, na 682 tysiące oglądających, wskaźnik demo wyniósł 0,18.

Mary Louis Parker w serialu FX

Znana z trawki Mary Louis-Parker oraz występujący w American Crime Story Courtney B. Vance zostali obsadzeni w pilocie nowego serialu FX – Compliance.

Co Lisa Kudrow sądzi o powrocie Przyjaciół?

Co jakiś czas powraca temat kontynuacji serialu Przyjaciele, tym razem został wywołany głośnym w sieci trailerem dotyczącym filmu Friends, który oczywiście jest fałszywy i posklejany przez fanów z różnych produkcji, w których występowali aktorzy znani z przyjaciół.

Aktorzy grający w serialu Przyjaciele, serialowa Monica (Courtney Cox) oraz Phoebe (Lisa Kudrow) wypowiedziały się na temat trailera oraz tego co sądzą o powrocie Przyjaciół. Lisa Kudrow powiedziała, że aktualnie robi się reeboty wszystkiego, ale nie widzi sensu w tym, aby problemy, które mieli jako 20 czy 30 latkowie nadal ich dotyczyły, bo byłoby to po prostu smutne.

ZOBACZ TEŻ  Hightown – kryminalny serial Starz odnowiony na 2. sezon

Wielkie emocje w This is Us

Mandy Moore, grająca w This is Us, w wywiadzie dla HollywoodLife.com zwierzyła się na temat odcinka, który zostanie pokazany po Super Bowl, że „nie wie czy ludzie są gotowi na to co zobaczą”, „Nie widziałam jeszcze tego odcinka, ale byłam przy filmowaniu (…) sądzę, że będzie to prawdziwy wyciskacz łez”, „Tak, w tym odcinku znajdą się wszystkie odpowiedzi. Nie pozostawimy niczego bez niedopowiedzeń”. Odcinek, który zostanie wyemitowany po pucharze Super Bowl, będzie opowiadał o pożarze domu rodziny Parsons, jego zniszczeniu oraz śmierci głowy rodziny, czyli Jacka.

Źródła: TvLine, Deadline, Hollywood Life

 

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.