Serialowa prasówka do drugiego śniadania [19.01.2018]

j
}

Data: 19 stycznia 2018

a

Kategorie: Newsy

Czas na drugie śniadanie i na naszą prasówkę. W dzisiejszych newsach piszemy o najnowszej produkcji Netflixa, serialowym spin-offie filmu Bad Boys, serialu komediowym Apple’a oraz o nowej realizacji Telewizji Polskiej.

Największa historia o korupcji

The Mechanism to najnowszy serial platformy Netflix. Historia opowiadana przez twórców inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami z Brazylii. Opowiada o zawziętych śledczych chcących rozwiązać problem wszechobecnej korupcji w prywatnych i państwowych firmach budowlanych i paliwowych.

Reżyserem jest Jose Padilha, który znany jest z takich produkcji jak Narcos, RoboCop oraz Elite Squad 1&2.

Znani policyjny partnerzy wracają na ekran

Martin Lawrence oraz Will Smith w filmie Bad Boys tworzą duet nie do pokonania. Ich przyjaźń, wzajemne docinki oraz doskonałe umiejętności będziemy mogli podziwiać nie tylko w kinowej wersji. Stacja NBC wygrała przetarg z innymi konkurentami i przejęła serialowy spin-off cyklu Bad Boys.

Historia będzie skupiała się wokół agentki LAPD – Syd Burnett (Gabrielle Union), którą mieliśmy okazję poznać w filmie Bad Boys II.

Bad Boys NBC

Komedia Apple

Światowy gigant Apple wykupił serial komediowy składający się z 10-ciu odcinków. Producentką serialu jest Kristen Wiig, która zagra również główną rolę w produkcji.

Serial Apple’a nie ma jeszcze nadanego tytułu, jednak wiadomo o czym będzie opowiadał. Projekt inspirowany jest zbiorem opowiadań You Think it. I’ll Say it. W każdym z opowiadań poruszane są istotne kwestie – różnice społeczne, role płci w kraju oraz związki.

Komedia Apple

Historia trzech młodych sióstr w Telewizji Polskiej

Nowa produkcja Telewizji Polskiej inspirowana jest pamiętnikami Polek z początków XX wieku. Serial opowie historię trzech sióstr – Maryni, Aliny oraz Laly. Losy rodziny mieszkającej w Krakowie zostaną ukazane na tle wydarzeń historycznych.

ZOBACZ TEŻ  Pretty Little Liars: The Perfectionists – jest nowa wideo zapowiedź!

W serialu poruszona zostanie historia Polski, mająca wpływ na codzienne życie Polaków. Nie zabraknie wspominek o odzyskaniu niepodległości, początkach wojny polsko-boleszewickiej, Bitwie Warszawskiej, Powstaniu Śląskim, prawach wyborczych kobiet, Pokoju Brzeskim oraz innych ważnych wydarzeniach naszej historii.

Droga Wolności TVP

 

Źródło: naekranie.pl, deadline.com, instagram.com

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.