w

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [19.01.2018]

Bad Boys NBC

Czas na drugie śniadanie i na naszą prasówkę. W dzisiejszych newsach piszemy o najnowszej produkcji Netflixa, serialowym spin-offie filmu Bad Boys, serialu komediowym Apple’a oraz o nowej realizacji Telewizji Polskiej.

Dla leniwych

Największa historia o korupcji

The Mechanism to najnowszy serial platformy Netflix. Historia opowiadana przez twórców inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami z Brazylii. Opowiada o zawziętych śledczych chcących rozwiązać problem wszechobecnej korupcji w prywatnych i państwowych firmach budowlanych i paliwowych.

Reżyserem jest Jose Padilha, który znany jest z takich produkcji jak Narcos, RoboCop oraz Elite Squad 1&2.

Znani policyjny partnerzy wracają na ekran

Martin Lawrence oraz Will Smith w filmie Bad Boys tworzą duet nie do pokonania. Ich przyjaźń, wzajemne docinki oraz doskonałe umiejętności będziemy mogli podziwiać nie tylko w kinowej wersji. Stacja NBC wygrała przetarg z innymi konkurentami i przejęła serialowy spin-off cyklu Bad Boys.

Historia będzie skupiała się wokół agentki LAPD – Syd Burnett (Gabrielle Union), którą mieliśmy okazję poznać w filmie Bad Boys II.

bb 750x430

Komedia Apple

Światowy gigant Apple wykupił serial komediowy składający się z 10-ciu odcinków. Producentką serialu jest Kristen Wiig, która zagra również główną rolę w produkcji.

Serial Apple’a nie ma jeszcze nadanego tytułu, jednak wiadomo o czym będzie opowiadał. Projekt inspirowany jest zbiorem opowiadań You Think it. I’ll Say it. W każdym z opowiadań poruszane są istotne kwestie – różnice społeczne, role płci w kraju oraz związki.

Kristen Wiig 640x360

Historia trzech młodych sióstr w Telewizji Polskiej

Nowa produkcja Telewizji Polskiej inspirowana jest pamiętnikami Polek z początków XX wieku. Serial opowie historię trzech sióstr – Maryni, Aliny oraz Laly. Losy rodziny mieszkającej w Krakowie zostaną ukazane na tle wydarzeń historycznych.

W serialu poruszona zostanie historia Polski, mająca wpływ na codzienne życie Polaków. Nie zabraknie wspominek o odzyskaniu niepodległości, początkach wojny polsko-boleszewickiej, Bitwie Warszawskiej, Powstaniu Śląskim, prawach wyborczych kobiet, Pokoju Brzeskim oraz innych ważnych wydarzeniach naszej historii.

droga wolnosci 750x430

 

Źródło: naekranie.pl, deadline.com, instagram.com

Kamil Siegień

Napisane przez Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the l word

Seriale o lesbijkach – 3 najbardziej wyraziste propozycje

this is us sag awards 150x150

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [22.01.2018]