Serialowa prasówka do drugiego śniadania [13.12.2017]

}

Data: 13 grudnia 2017

a

Kategorie: Newsy

Nowe informacje o 2 sezonie Punishera, ogłoszenie premiery The Good Fight – to tylko niektóre informacje, które mogą Was zaciekawić. Poniżej znajdziecie świeżą dawkę faktów ze świata seriali.

Co z drugim sezonem Punishera?

Netlfix wczoraj poinformował wszystkich, że seria o znanym wszystkim mścicielu dostanie drugi sezon. Informacja o przedłużeniu Punishera pojawiła się poprzez wideo na facebookowym fanpage’u serialu.

Kiedy premiera The Good Fight?

W końcu pojawiła się data premiery drugiego sezonu spin-offu The Good Wife. Premiera The Good Fight została zaplanowana na 4 marca 2018 na CBS All Access. Pierwszy sezon The Good Fight cieszył się dobrymi recenzjami krytyków oraz sporym entuzjazmem publiczności. Christine Baranski odgrywająca główną rolę prawniczki Diane Lockheart pokazała, że jest idealnym materiałem na postać pierwszoplanową, tworząc z Rose Leslie oraz Cush Jumbo, niezwykłe, kobiece trio.

Słaba oglądalność jesiennego finału The Walking Dead

Finał jesiennej części The Walking Dead miał najgorszą oglądalność od czasów drugiego sezonu. Finał półsezonu obejrzało 7,9 miliona osób, a wskaźnik w pożądanej grupie odbiorców (18-49 lat) wyniósł 3.4.

Co w Chirurgach po powrocie?

Chirurdzy powrócą 14 stycznia po przerwie świątecznej. Akcja rozpocznie się tam, gdzie się zakończyła, czyli od spotkania Jo z mężem, który kiedyś się nad nią znęcał, i od którego uciekła. Dr Paul Stadler, mąż Jo, grany jest przez znanego z Glee Matthew Morrisona. Przybycie, a może raczej powrót Morrisona do serialu, spowoduje rozwinięcie wątku przeszłości i małżeństwa Jo. Twórcy zamierzają się skupić na opowiadaniu o przemocy domowej, mając nadzieję, że osoby doświadczające przemocy domowej, poczują się dzięki temu silniejsze.

ZOBACZ TEŻ  Zwiastun 3. sezonu komediowej serii Co robimy w ukryciu

Źródło: TVLine

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.