Serialowa prasówka do drugiego śniadania [02.02.2018]

j
}

Data: 2 lutego 2018

a

Kategorie: Newsy

Drugie śniadanie zjedzone? Świetnie! W dzisiejszej prasówce piszemy o zamówieniach NBC, FOX i CBS, tanecznym serialu dostępnym na YouTube Red oraz o premierze ekranizacji powieści Altered Carbon.

Altered Carbon dostępny na Netflixie

Modyfikowany Węgiel to prawdopodobnie najlepszy cyberpunkowy kryminał w klimacie neo-noir. Dziś możemy zobaczyć jego ekranizację na Netflixie, która przynajmniej w założeniu ma być jedną z największych produkcji platformy streamingowej. Historia oparta jest na książkach Richarda Morgana i opowiada o losach ludzkości w przyszłości, która wymyśliła, jak żyć wiecznie, a cała akcja dzieje się za około 300 lat. Więcej nie ma o czym opowiadać, po prostu trzeba to obejrzeć. A poniżej czołówka Altered Carbon – podoba Wam się?

https://www.youtube.com/watch?v=xoTLfGw36zE

NBC zamawia serial The Gilded Age

Stacja telewizyjna NBC ogłosiła zamówienie 10-cio odcinkowego sezonu serialu The Gilded Age. Twórca produkcji znany jest przede wszystkim z Downton Abbey. Akcja toczy się w czasach pomiędzy wojną secesyjną a wojną amerykańsko-hiszpańską. W latach 80’ i 90’ XIX wieku w USA napływało wielu imigrantów, a przemysł rozwijał się w bardzo szybkim tempie. Celem głównego bohatera (Marian Brook) jest całkowita infiltracja środowiska swoich zamożnych sąsiadów.

FOX zamawia serial Dan The Weatherman

Nowy serial od stacji FOX zapowiadany jest jako sit-com, realizowany w formacie single-camera. Główny bohater (tytułowy Dan) pracuje jako meteorolog w lokalnej stacji telewizyjnej. Z pewnych przyczyn traci on wygodną posadę i uświadamia sobie, że urok osobisty nie jest kluczem do odniesienia sukcesu. Po zwolnieniu z pracy podejmuje on wakat w hiszpańskiej telewizji.

CBS zamawia beztytułowy serial

Stacja CBS ogłosiła, że stworzy nowy serial komediowy opowiadający o młodym małżeństwie. Życie małżeństwa to ciągła rutyna oraz nudy. Pewnego dnia do ich domu wprowadza się nowy współlokator, który jak się okazuje jest znaną gwiazdą muzyki pop. Życie młodych całkowicie się zmienia. Tytuł produkcji nie jest jeszcze znany.

ZOBACZ TEŻ  The CW tworzy reboot serialu Kung Fu!

Serial Step Up dostępny na YouTube Red

31 stycznia 2018 roku na platformie YouTube Red został opublikowany serial Step Up: High Water. Pierwsze cztery odcinki dostępne są za darmo. Całość liczy 10 odcinków. Producenci to Channing Tatum oraz Jenna Dewan-Tatum, czyli osoby grające główne role w pierwszym filmie serii – Step Up – Taniec Zmysłów. Historia High Water opowiada o przygodach bliźniaków, Janelle i Talu, którzy po tym jak ich matka została aresztowana, przenoszą się do ich wujka w Atlancie.

 

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.