house of cards

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [01.02.2018]

1 lutego 2018 | Newsy

j

W dzisiejszej prasówce piszemy o aktorach, którzy dołączą do obsady House of Cards, Suits, o serialowej wersji Watchmen od HBO i nowym projekcie Michaela Hanekego.

Diane Lane i Greg Kinnear pojawią się w House of Cards

Nominowani do Oscara aktorzy będą pracować na planie ostatniego sezonu popularnego serialu Netflixa. W House of Cards wystąpią również Robin Wright, Michael Kelly, Patricia Clarkson, Jayne Atkinson, Derek Cecil, Constance Zimmer, Campbell Scott i Boris McGiver.

Katherine Heigl zagra w Suits

Aktorka dołącza do stałej obsady Suits. Dostanie jedną z głównych ról. W 8 sezonie nie pojawią się już Patrick J.Adams i Meghan Markle.

house of cards

Źródło: Etonline

Michael Haneke stworzy swój pierwszy serial telewizyjny

Reżyser przygotowuje Kelvin’s Book, czyli opowieść o ponurej, dystopijnej przyszłości. Produkcja ma ukazywać losy młodych ludzi. W wyniku awaryjnego lądowania trafiają oni do obcego kraju i muszą skonfrontować swoje wyobrażenia o świecie z rzeczywistością.

Serialowa wersja Watchmena od HBO

Produkcja powstaje w oparciu o powieść graficzną, zaadaptowaną już wcześniej przez Zacka Snydera. Film Watchmen. Strażnicy dla wielu widzów ma status kultowego. Czy podobnie będzie z serialem, nad którym pracują Nicole Kassell i Damon Lindelof?

ZOBACZ TEŻ  House of Cards - pierwsze zdjęcia z 6 sezonu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram