Seriale Adult Swim w HBO Max!

}

Data: 4 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Produkcje Adult Swim, między innymi Rick i Morty, Uśmiechnięci przyjaciele, Tuca i Bertie, Birdgirl czy Metalokalipsa, a także Nastoletnia Euthanasia, dostępne są już w serwisie HBO Max.

Adult Swim to wiodący producent animacji dla dorosłych. Produkowane przez spółkę seriale zdobywają wiele nagród, biją rekordy popularności i doceniane są przez krytyków.

Do HBO Max dodany został kolejny animowany serial Adult Swim – Nastoletnia Euthanasia. Jest to historia osadzona w niedalekiej przyszłości na Florydzie i skupia się wokół właścicieli domu pogrzebowego Tender Endings, rodziny Fantasy: babci Baby, jej dorosłych dzieci wujka Pete’a i Trophy oraz nastoletniej córki Trophy, Euthanasii.

W serwisie HBO Max dostępne są także inne produkcje Adult Swim, a wśród nich:

  • Birdgirl – spin-off Harveya Birdmana, w którym Judy Ken Sebben znana jako ”Birdgirl” tworzy drużynę Birdteam do walki z przestępczością. Zadaniem ekipy jest cofnięcie wszystkich niebezpiecznych decyzji poprzedniego pokolenia i powstrzymanie spustoszenia spowodowanego przez ich własne produkty, które nie zadziałały tak, jak powinny.
  • Metalokalipsa – animowane przygody członków zespołu deathmetalowego Dethklok, którzy są tak sławni i osiągnęli tak duży sukces, że stali się celem przestępców podobnych do Iluminatów.
  • Primal – historia jaskiniowca i dinozaura, dla których nieprawdopodobna przyjaźń staje się jedyną nadzieją na przetrwanie w brutalnym, pierwotnym świecie.
  • Rick i Morty – wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy, śledzący losy genialnego, lecz socjopatycznego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Na 5 września zaplanowana została premiera nowego, szóstego sezonu serialu.
  • Robot Chicken – wyróżniony nagrodami Emmy satyryczny format autorstwa Matthew Senreicha i Setha Greena wykonany animacją poklatkową.
  • Samuraj Jack – w odległej przeszłości japoński samuraj wyrusza na misję pokonania złego, zmiennokształtnego czarodzieja Aku. Niestety nie wykonuje swojego zadania, bo zostaje przeniesiony do przyszłości, gdzie Aku cieszy się już pełnią mocy.
  • Tuca i Bertie – animowany serial komediowy o najlepszych ptasich przyjaciółkach – wolnomyślicielce Tuce i niepewnej Bertie, które podróżują razem przez zmienne koleje życia.
  • Trzy żwawe Debry – serial przedstawiający surrealistyczną codzienność trzech szalonych gospodyń domowych. Wszystkie trzy noszą imię Debra i mieszkają w zamożnym podmiejskim miasteczku Lemoncurd w stanie Connecticut.
  • Uśmiechnięci przyjaciele – serial animowany opowiadający o pracownikach niewielkiej firmy, którzy chcą dawać ludziom szczęście w tym dziwnym i zwariowanym świecie. W firmie tej pracują cyniczny Charlie i pracownik roku Pim, których zadaniem jest dzwonienie do ludzi, aby podnosić ich na duchu.
ZOBACZ TEŻ  The Crown sezon 5. - Imelda Staunton jako królowa Elżbieta na pierwszym zdjęciu z planu

Link do seriali Adult Swim na HBO Max.

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.