Serial Wojna światów prosto na Halloween na antenie FOX!

}

Data: 27 września 2019

a

Kategorie: Newsy

Katastrofalny w skutkach atak kosmitów prowadzi do niemal całkowitej zagłady ludzkości. Spółka Urban Myths Films przedstawia nową adaptację Wojny Światów.

W obsadzie serialu występują Gabriel Byrne, Elizabeth McGovern, Léa Drucker, Adel Bencherif, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Ty Tennant, Stephen Campbell Moore, Bayo Gbadamosi, Aaron Heffernan, Stéphane Caillard i Guillaume Gouix. Pomysłodawcą liczącej osiem odcinków produkcji jest Howard Overman.

image processing20190925 8942 shwm1n
FOX Polska

Akcja serialu toczy się we współczesnej Europie, gdzie dochodzi do dramatycznych wydarzeń – Ziemię atakują kosmici, a inwazja prowadzi do niemal całkowitej zagłady ludzkości. Główną osią dramatyczną serialu są konsekwencje doświadczane przez walczących o przetrwanie bohaterów.

Pewnego dnia astronomowie odbierają sygnał z innej galaktyki, który jest długo wyczekiwanym przez wszystkich dowodem na istnienie życia poza Ziemią. Wszyscy ludzie na świecie czekają z zapartym tchem na kolejny kontakt z obcą cywilizacją. Później wydarzenia toczą się w błyskawicznym tempie. W ciągu kilku kolejnych dni ludzkość zostaje niemal całkowicie unicestwiona, a na opustoszałym świecie zostaje przy życiu jedynie garstka ludzi.nPatrząc się na nadlatujące statki kosmiczne, ci, którzy przetrwali, zadają sobie pytanie – kim są wrogo nastawieni do nich obcy i dlaczego chcą za wszelką cenę zniszczyć Ziemię? Jest to opowieść o zwykłych ludziach w niezwykłych okolicznościach, którzy nie są jedynie ofiarami brutalnej wojny. Szybko bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, że brutalny atak kosmitów na Ziemię nie był dziełem przypadku, bo na naszych oczach rodzi się nienawiść.

image processing20190925 11510
FOX Polska

Pierwsze dwa odcinki serialu Wojna światów zadebiutują już 31 października o 21:00 na antenie FOX. Kolejne odcinki (po 2) będą emitowane co tydzień.

image processing20190925 14285 150e455
FOX Polska

Źródło: news prasowy za FOX Polska

ZOBACZ TEŻ  Spinning Out – zwiastun nowego serialu Netflixa z Kayą Scodelairo

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.