Serial Turysta już od dziś w HBO Max!

}

Data: 21 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Cały sześciodocinkowy serial Turysta z Jamiem Dornanem jest już dostępny w HBO Max. Serial Max Original jest koprodukcją z BBC i Stan.

Jamie Dornan gra w nim Brytyjczyka, który przemierzając australijskie pustkowia, nagle orientuje się, że ściga go ciężarówka, która próbuje go zepchnąć z drogi. Wkrótce potem budzi się w szpitalu, ranny, ale jednak żywy, choć nie ma pojęcia, kim jest. Mimo amnezji, musi wykorzystać posiadane wskazówki i odkryć swoją tożsamość, zanim dogoni go przeszłość.

W obsadzie serialu znaleźli się Jamie Dornan, Danielle Macdonald, Shalom Brune-Franklin, Damon Herriman, Alex Dimitriades, Ólafur Darri Ólafsson oraz Kamil Ellis. Scenariusz produkcji napisali nominowani do nagród BAFTA producenci i scenarzyści Harry i Jack Williams, którzy razem z Christopherem Airdem są producentami wykonawczymi z ramienia Two Brothers Company.

W serwisie HBO Max dostępne jest już wszystkie sześć godzinnych odcinków serialu.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Minx – Jake Johnson w zwiastunie komediowej produkcji od HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.