Źródło: Nerdist

Serial The Expanse będzie kontynuowany?

Produkcji utrzymanych w gatunku science-fiction nigdy dość – tak twierdzą przynajmniej zagorzali fani takiej stylistyki. Niestety, ich entuzjazmu często nie podzielają twórcy takich seriali, którzy decydują się na zakończenie produkcji po zaledwie kilku sezonach, zanim ta zdąży na dobre się rozwinąć. Groźba taka spadła również na serial The Expanse. Miłośnicy tej produkcji nie tracą jednak nadziei na stworzenie czwartego sezonu, bo właśnie pojawiło się światełko w tunelu.

Trzy sezony – tylu doczekał się serial The Expanse. Stacja Syfy zdecydowała, że nie podejmie się realizacji kolejnych odcinków opowieści o losach świata, w którym ludzkość zasiedliła cały Układ Słoneczny. Niecodzienna wizja przyszłości, wojenne nastroje pomiędzy planetami i oczywiście zawiłe relacje międzyludzkie przyciągały przed ekrany całe rzesze widzów. Ostatni odcinek trzeciego sezonu The Expanse zostanie wyemitowany 27 czerwca.

Internauci oglądający serial nie mogli pogodzić się z myślą, że będą musieli pożegnać się z Thomasem Jane, Shohreh Aghdashloo, Stevenem Straitem, Casem Anvarem i innymi aktorami, zasilającymi obsadę The Expanse. Ich głośny sprzeciw w mediach społecznościowych dotarł do przedstawicieli Amazonu, którzy rozważają wzięcie serialu pod swoje skrzydła. Czy producentom The Expanse, Alcon Television Group, uda się podpisać umowę z Amazonem? Miłośnicy serialu liczą, że nie będą musieli czekać długo, aż ruszą zdjęcia do czwartego sezonu.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.