Serial The Expanse będzie kontynuowany?

22 maja 2018 | Newsy

j

Autor: Ula Zywer

Produkcji utrzymanych w gatunku science-fiction nigdy dość – tak twierdzą przynajmniej zagorzali fani takiej stylistyki. Niestety, ich entuzjazmu często nie podzielają twórcy takich seriali, którzy decydują się na zakończenie produkcji po zaledwie kilku sezonach, zanim ta zdąży na dobre się rozwinąć. Groźba taka spadła również na serial The Expanse. Miłośnicy tej produkcji nie tracą jednak nadziei na stworzenie czwartego sezonu, bo właśnie pojawiło się światełko w tunelu.

Trzy sezony – tylu doczekał się serial The Expanse. Stacja Syfy zdecydowała, że nie podejmie się realizacji kolejnych odcinków opowieści o losach świata, w którym ludzkość zasiedliła cały Układ Słoneczny. Niecodzienna wizja przyszłości, wojenne nastroje pomiędzy planetami i oczywiście zawiłe relacje międzyludzkie przyciągały przed ekrany całe rzesze widzów. Ostatni odcinek trzeciego sezonu The Expanse zostanie wyemitowany 27 czerwca.

Internauci oglądający serial nie mogli pogodzić się z myślą, że będą musieli pożegnać się z Thomasem Jane, Shohreh Aghdashloo, Stevenem Straitem, Casem Anvarem i innymi aktorami, zasilającymi obsadę The Expanse. Ich głośny sprzeciw w mediach społecznościowych dotarł do przedstawicieli Amazonu, którzy rozważają wzięcie serialu pod swoje skrzydła. Czy producentom The Expanse, Alcon Television Group, uda się podpisać umowę z Amazonem? Miłośnicy serialu liczą, że nie będą musieli czekać długo, aż ruszą zdjęcia do czwartego sezonu.

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale o przyszłości - top 7 propozycji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram