Serial The Boys doczeka się swojego spin-offu!

}

Data: 25 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Niesamowita wiadomość dla fanów serialu The Boys! Jak głoszą zagraniczne media platforma Amazon zdecydowała się zamówić spin-off tego serialu.

Decyzję taką podjęto po tym jak serial utrzymał swój poziom w drugim sezonie i otrzymał wiele entuzjastycznych recenzji i zdobyłogromną liczbę widzów. Nic więc dziwnego, iż włodarze starają się wyciągnąć z tej hitowej superbohaterskiej produkcji jak najwięcej.

Nad pilotem spin-offa pracuje Craig Rosenberg – producent wykonawczy i scenarzysta oryginalnego serialu. W projekt zaangażowani są też Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg i James Weaver. Produkować będą Amazon Studios i Sony Pictures Television.

Akcja spin-offa osadzona zostanie w jednym z amerykańskich college’ów przeznaczonych dla młodych ludzi posiadających super moce. Prowadzi go organizacja Vought International. Produkcja otrzymała ocenę R, a więc spodziewać możemy się nie tylko krwawych i brutalnych scen przemocy, ale i dużej ilości seksu. Nie zabraknie oczywiście satyry i humoru, czyli tego czym odznacza się oryginalny serial. Młodzi superbohaterzy będą przekraczać swoje zarówno fizyczne, seksualne, jak i moralne granice.

Obecnie na platformie Amazon trwa emisja drugiego sezonu serialu The Boys. Produkcja otrzymała także zamówienie na sezon trzeci. Data premiery spin-offa nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo także jaki otrzyma tytuł.

Źródło: outlookindia.com

ZOBACZ TEŻ  Grudniowe premiery na Netflix!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.