Serial Stewardesa z 2. sezonem powróci dopiero za rok

15 marca 2021 | Newsy

Serial Stewardesa, który zadebiutował pod koniec ubiegłego roku stał się niespodziewanym hitem i choć pierwotnie miał być limitowaną serią, to HBO Max zdecydowało się dać mu przedłużenie na drugi sezon. Teraz wiemy kiedy mniej więcej się go doczekamy.

Dyrektor generalny WarnerMedia Jason Kilar poinformował, iż serial nie powróci wcześniej niż wiosną 2022 roku. Taka długa przerwa spowodowana jest tym, iż produkcja nie była wcześniej planowana na kontynuację i dopiero po jej przedłużeniu rozpoczęły się prace nad scenariuszami do drugiego sezonu. Data wejścia ekipy na plan nie jest znana, prawdopodobnie zdjęcia rozpoczną się w drugiej połowie tego roku.

Stewardesa opowiada o tym, jak całe życie może się wywrócić do góry nogami w ciągu raptem jednej nocy. Produkcja przedstawia historię pewnej stewardesy, która budzi się w niewłaściwym hotelu, niewłaściwym łóżku, z martwym mężczyzną u boku i nie ma bladego pojęcia, co wydarzyło się w nocy. W roli głównej Kaley Cuoco.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Stewardesa – nowy serial HBO Max na podstawie powieści Chrisa Bohjaliana

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy