haynes

Serial o Zygmuncie Freudzie – za sterami Todd Haynes

23 maja 2018 | Newsy

j

Reżyser wyznał w ramach jednego z ostatnich wywiadów, że pracuje nad serialem opowiadającym o ojcu psychoanalizy. Nie znamy jednak żadnych szczegółów dotyczących planowanej produkcji Amazona.

Nie wiemy też, kiedy odbędzie się premiera serialu. Póki co Haynes skupia się na innych projektach – na produkcji inspirowanej dokumentem Wspólnota ojca Yoda: seks, miłość i oświecenie oraz na filmie o The Velvet Underground.

ZOBACZ TEŻ  Cztery wesela i pogrzeb – nowa serialowa komedia romantyczna

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram