Serial o Obi-Wan Kenobim z nowymi szczegółami!

}

Data: 28 października 2019

a

Kategorie: Newsy

Ewan McGregor, odtwórca głównej roli w nowym serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen od Disney +, ujawnił kilka nowych informacji odnośnie produkcji.

Serial o mistrzu Jedi ma składać się z sześciu godzinnych odcinków. Jego produkcja rozpocznie się latem 2020 roku. Akcja serialu rozegra się w czasach pomiędzy III a IV epizodem Gwiezdnych wojen, a dokładnie osiem lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. W końcówce tej części byliśmy świadkami, jak Obi-Wan ukrywa małego Luke’a Skywalkera u jego wujostwa na planecie Tatooine.

Serial wyreżyseruje Deborah Chow, a nad scenariusz pracuje Hossein Amini. Zobaczymy jak mistrz Jedi poradzi sobie z faktem, iż prawie wszyscy jego przyjaciele z zakonu zostali uśmierceni przez imperatora Palpatine, co miało miejsce w końcówce III epizodu.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Chucky rozpoczyna produkcję!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.