w

Serial o Obi-Wan Kenobim z nowymi szczegółami!

obi wan.0.0
theverge

Ewan McGregor, odtwórca głównej roli w nowym serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen od Disney +, ujawnił kilka nowych informacji odnośnie produkcji.

Serial o mistrzu Jedi ma składać się z sześciu godzinnych odcinków. Jego produkcja rozpocznie się latem 2020 roku. Akcja serialu rozegra się w czasach pomiędzy III a IV epizodem Gwiezdnych wojen, a dokładnie osiem lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. W końcówce tej części byliśmy świadkami, jak Obi-Wan ukrywa małego Luke’a Skywalkera u jego wujostwa na planecie Tatooine.

Serial wyreżyseruje Deborah Chow, a nad scenariusz pracuje Hossein Amini. Zobaczymy jak mistrz Jedi poradzi sobie z faktem, iż prawie wszyscy jego przyjaciele z zakonu zostali uśmierceni przez imperatora Palpatine, co miało miejsce w końcówce III epizodu.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ml 650x365

Modern Love od Amazona przedłużony na 2. sezon!

claes bang in dracula tv series 1

Dracula od BBC na pierwszym zwiastunie!