Serial National Treasure otrzymuje zamówienie na pełny sezon!

25 marca 2021 | Newsy

Ogłoszony jakiś czas temu serial National Treasure otrzymał zamówienie na pełny sezon, który składać ma się z 10 epizodów.

Projekt za który odpowiadają Jerry Bruckheimer i Marianne i Cormac Wibberleyowie, jest nową wersją filmowej serii Skarb narodów, gdzie w głównego bohatera Benjamina Gatesa wcielał się Nicolas Cage. Teraz w nadchodzącym serialu pałeczkę po nim przejmuje Jess Morales.

Za reżyserię serialu odpowie Mira Nair. Produkcja ukaże nam historię z punktu widzenia dwudziestoletniej podróżniczki, która wraz z grupą swoich przyjaciół wyruszy na przygodę życia, aby odkryć tajemniczą historię swojej rodziny i odzyskać utracony skarb.

Projekt powstaje dla platformy Disney+.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Orange Is the New Black - obsada ogłasza finałowy sezon i żegna się z fanami

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram