Serial Max Original Love Life – wraca z drugim sezonem

}

Data: 13 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial Max Original Love Life wraca z drugim sezonem i nową opowieścią o poszukiwaniu prawdziwej miłości. Tym razem będziemy śledzić losy Marcusa, w rolę którego wciela się William Jackson Harper. Drugi sezon serialu Love Life będzie miał swoją premierę 28 października w HBO GO.

Serial Love Life opowiada o drodze od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz o tym, w jaki sposób ludzie, których spotykamy na swojej drodze wpływają na to, jacy jesteśmy, kiedy w końcu decydujemy się zostać z kimś na zawsze. To serialowa antologia, w której każdy sezon poświęcony jest innemu bohaterowi.

W drugim sezonie produkcji śledzimy losy Marcusa Watkinsa (William Jackson Harper), który kończy właśnie wieloletni związek z kobietą, o której myślał, że będzie tą jedyną. Teraz znowu musi skupić się na poszukiwaniu romantycznego spełnienia, mimo że był święcie przekonany, że już je odnalazł.

love life s2 5 1000
fot. hbo max

W tym sezonie odtwórcą głównej roli jest nominowany do Emmy William Jackson Harper, który pełni także obowiązki producenta wykonawczego serialu. Obok niego występują Jessica Williams, Punkie Johnson oraz Chris „Comedian CP” Powell. W gościnnych rolach zagrali: Arian Moayed, Leslie Bibb oraz John Earl Jelks, a także Maya Kazan, Ego Nwodim, Kimberly Elise, Blair Underwood, Janet Hubert, Jordan Rock i Steven Boyer. W roli narratora usłyszymy Keitha Davida. Na ekranie ponownie pojawią się także Anna Kendrick, Zoë Chao, Peter Vack, Sasha Compére oraz Nick Thune.

Premiera drugiego sezonu serialu Love Life odbędzie się w HBO GO 28 października. Tego dnia do serwisu dodane zostaną trzy odcinki produkcji. Sezon liczy 10 odcinków.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  FAM, FBI, The Code - nowości w jesiennej ramówce stacji CBS

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.