Serial Langdon przenosi się z NBC na Peacock

}

Data: 10 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial Langdon mający być prequelem filmowego przeboju Kod Da Vinci zmienia stację. Nie powstanie dla NBC, a dla serwisu streamingowego Peacock.

Produkcja ta oparta ma być na jednej z powieści Dana Browna Zaginiony symbol. Ukaże nam losy młodego Roberta Langdona. Serial skupi się na latach młodości znanego specjalisty od symboli. Peter Solomon, przyjaciel Langdona, zaprasza go do Waszyngtonu w celu wygłoszenia wykładu dla zebranych na Kapitolu. Jednak po przybyciu na miejsce Langdon odkrywa, że Solomon został porwany, a on sam wpada w zastawioną pułapkę. Dochodząc do prawdy odkryje przerażający spisek.

Za serial odpowiadają Dan Dworkin i Jay Beattie. W obsadzie znajdują się Ashley Zukerman w tytułowej roli, Valorie Curry, Sumalee Montano, Rick Gonzalez, Eddie Izzard i Beau Knapp.

Serial powstanie przy współpracy trzech wielkich firm Imagine Television Studios, CBS Studios i Universal Television. 

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Netflix: See What's Next - Podsumowanie konferencji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.