Serial iCarly dostąpił odrodzenia! Odpowiada za nie Paramount+

}

Data: 20 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Pamiętacie rewelacyjną komedię Nickelodeona iCarly, która swoją sześciosezonową przygodę zakończyła w 2012 roku? Dzięki Paramount+ będziecie mogli poznać dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. Już rozpoczęto zdjęcia do produkcji.

Do swoich ról powrócą Miranda Cosgrove, Nathan Kress i Jerry Trainor. Wcielą się oni odpowiednio w Carly Shay, Freddie’ego Bensona i Spencera Shaya. Z nowych twarzy ujrzymy Laci Mosley i Jaidyn Triplett. Na plan nie wróciła Jennette McCurdy, która wcielała się w Sam Puckett. Teraz rolę najlepszej przyjaciółki Carly zagra Mosley. Wcieli się w Harper. Z kolei Triplett sportretuje Millicent, złośliwą i znającą się na mediach społecznościowych pasierbicę Freddie’go.

Twórcą projektu jest Jay Kogen. Premiera serialu zaplanowana jest na lato tego roku. Produkcja składać będzie się z 13 epizodów.

Oryginalny serial opowiadał o Carly, która wraz z przyjaciółmi tworzy własne internetowe show. Strona okazuje się hitem, a sława jej twórców trochę miesza w ich dotychczasowym życiu. Nowe epizody ukażą nam dalsze losy Carly i jej przyjaciół, którzy będąc już po dwudziestce starają się pogodzić pracę, miłość i rodzinne życie.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Jack Ryan sezon 2. - Krasinski na nowym plakacie produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.