Przeczytano:

gremliny

Serial HBO Max o Gremlinach dostaje odnowienie na 2. sezon

18 02 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Nie mający jeszcze swojej premiery animowany serial Gremlins: Secrets of the Mogwai powstający dla HBO Max już doczekał się odnowienia na drugi sezon. Warner Bros. Animation musi być mocno pewne sukcesu tej serii.

Fabuła animacji opowie nam historię chińskiego dziadka znanego z filmów – Pana Winga. Poznamy go w czasach jego młodości, kiedy to jako dziesięcioletni chłopiec wraz ze swoim uroczym i wyjątkowym przyjacielem Gizmo wyrusza w daleką podróż. Zobaczymy to jak ta dwójka się poznała oraz jakie przygody wspólnie przeżyli. Jednak nie całą podróż odbędą sami, bowiem dołączy do nich złodziejka Elle i wraz z nią wyruszą na poszukiwanie rodziny Gizma i zaginionego skarbu, a po drodze przyjdzie im stawić czoła różnym potworom i duchom znanym z chińskiego folkloru, a także złym Gremlinom.

W głosowej obsadzie znajdują się Ming-Na Wen jako Fong Wing, matka Sama, BD Wong jako Hon Wing, ojciec Sama, Izaac Wang jako Sam, James Hong jako dziadek Sama, Matthew Rhys jako Riley Green, zły przemysłowiec i poszukiwacz skarbów, A.J. LoCascio jako Gizmo i Gabrielle Green jako Elle.

Pierwszy sezon liczyć ma dziesięć odcinków. Jego premiera jeszcze w tym roku. Także niedługo możemy spodziewać się pierwszej zapowiedzi. Czekacie czy nie byliście nigdy fanami Gremlinów?

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również