Seria niefortunnych zdarzeń – trailer 3. sezonu

12 grudnia 2018 | Newsy

Netflix opublikował zwiastun 3. i zarazem ostatniego sezonu serialu Seria niefortunnych zdarzeń.

Finałowy sezon serii oparty jest na czterech ostatnich częściach cyklu powieści, tj. Zjezdne zbocze, Groźna grota, Przedostatnia pułapka i Koniec końców. Jak zapewnia producent wykonawczy, Barry Sonnenfeld, zakończenie będzie zgodne z książkowym, ale zarazem trochę za nie wykroczy.

Jak głosi Netflix twórcy serialu dla swoich fanów na koniec zostawili wszystko co najgorsze. Jest więc na co czekać, a premiera 3. sezonu odbędzie się dokładnie 1. stycznia 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ  The Umbrella Academy sezon 2. - zobaczcie pierwsze zdjęcia

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram