Przeczytano:

Sense8

Sense8 – Netflix podał datę premiery finałowego filmu

25 04 2018 | Newsy | 1 komentarz

j

Autor: Patryk Augustowski

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Serial Sense8, który jakiś czas temu został przez Netflixa anulowany, otrzyma pocieszenie dla fanów, a mianowicie finałowy film pełnometrażowy. Na kiedy zapowiedziano jego premierę?

Sense8 – serial sióstr Wachowski, cieszył się sporym uznaniem krytyków oraz grupą oddanych fanów, jednak dla Netflixa było to za mało, prawdopodobnie przez niską oglądalność serial został zakończony. Twórcy jednak nie chcieli kończyć serialu bez zakończenia, dlatego został zapowiedziany finałowy film.

Znana jest już data premiery filmu, zostanie on udostępniony na Netflixie w piątek 8 czerwca. Film potrwa 2 godziny.

Poniżej plakat zapowiadający film:

Sense8

oraz klip z planu i produkcji filmu:

1 komentarz

  1. damian5505

    Walczmy dalej o Sezon 3! Jeżeli przywróciliśmy Sense8 na odcinek specjalny, możemy przywrócić cały sezon. Promujmy Sense8!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również