Sense8 – Netflix podał datę premiery finałowego filmu

}

Data: 25 kwietnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Serial Sense8, który jakiś czas temu został przez Netflixa anulowany, otrzyma pocieszenie dla fanów, a mianowicie finałowy film pełnometrażowy. Na kiedy zapowiedziano jego premierę?

Sense8 – serial sióstr Wachowski, cieszył się sporym uznaniem krytyków oraz grupą oddanych fanów, jednak dla Netflixa było to za mało, prawdopodobnie przez niską oglądalność serial został zakończony. Twórcy jednak nie chcieli kończyć serialu bez zakończenia, dlatego został zapowiedziany finałowy film.

Znana jest już data premiery filmu, zostanie on udostępniony na Netflixie w piątek 8 czerwca. Film potrwa 2 godziny.

Poniżej plakat zapowiadający film:

Sense8

oraz klip z planu i produkcji filmu:

ZOBACZ TEŻ  Seriale podobne do Dark

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. damian5505

    Walczmy dalej o Sezon 3! Jeżeli przywróciliśmy Sense8 na odcinek specjalny, możemy przywrócić cały sezon. Promujmy Sense8!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.