Selena – zwiastun i data premiery biograficznego serialu!

}

Data: 7 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował zapowiedź serialu Selena: The Series, który ukaże biografię tragicznie zmarłej piosenkarki Seleny Quintanilli-Perez. Poznaliśmy także datę premiery produkcji.

Selena: The Series opowie o losach meksykańsko-amerykańskiej gwieździe muzyki tejano. Była ona jedną z pierwszych latynoskich gwiazd, której udało się podbić amerykański rynek muzyczny. Swoją karierę rozpoczęła bardzo wcześnie, bo jako 11-latka. Za album Live!Selena otrzymała pierwszą statuetkę Grammy. Jednak jej wielka kariera została nagle przerwana w 1995 roku. W wieku 24 lat została zastrzelona przez swoją przyjaciółkę i menadżerkę funclubu Yolande Saldivar.

W głównej roli Christian Serratos. Autorem scenariusza jest Moises Zamora.

Produkcja podzielona jest na dwie części. Pierwsza składająca się z sześciu godzinnych odcinków zadebiutuje już 4 grudnia 2020 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  John Malkovich i Jude Law w kontynuacji Młodego Papieża [Young Pope]!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.