w

Selena – zwiastun i data premiery biograficznego serialu!

bez tytulu 3
yt

Netflix opublikował zapowiedź serialu Selena: The Series, który ukaże biografię tragicznie zmarłej piosenkarki Seleny Quintanilli-Perez. Poznaliśmy także datę premiery produkcji.

Selena: The Series opowie o losach meksykańsko-amerykańskiej gwieździe muzyki tejano. Była ona jedną z pierwszych latynoskich gwiazd, której udało się podbić amerykański rynek muzyczny. Swoją karierę rozpoczęła bardzo wcześnie, bo jako 11-latka. Za album Live!Selena otrzymała pierwszą statuetkę Grammy. Jednak jej wielka kariera została nagle przerwana w 1995 roku. W wieku 24 lat została zastrzelona przez swoją przyjaciółkę i menadżerkę funclubu Yolande Saldivar.

W głównej roli Christian Serratos. Autorem scenariusza jest Moises Zamora.

Produkcja podzielona jest na dwie części. Pierwsza składająca się z sześciu godzinnych odcinków zadebiutuje już 4 grudnia 2020 roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ejkylp1wsaaqlet

Wiedźmin sezon 2. – opis sezonu i pierwsze zdjęcia Ciri!

netflix thewitcher ig grid phase001 1080x1080 pre 07 easy resize.com gallerylg

Wiedźmin sezon 2. – Yennefer uwięziona!