See sezon 2. – Jason Momoa w materiale zza kulis produkcji

26 sierpnia 2021 | Newsy

Już w ten piątek, tj. 27 sierpnia na platformie Apple TV+ zadebiutuje drugi sezon świetnego post-apokaliptycznego serialu See. W sieci z tej okazji pojawiło się ciekawe wideo zawierające zakulisowe materiały i wypowiedź Jasona Momoa, aktora wcielającego się w postać Baba Vossa.

Drugi sezon ukaże nam wielką rodzinną rywalizację, pomiędzy dwoma braćmi – Babą, a Edo Vossem. Dowiemy się co spowodowało, iż niegdyś kochający się bracia, stanęli na ścieżce nienawiści.

W drugim sezonie Baba Voss zawalczy o ponowne zjednoczenie swojej rozdartej rodziny. Pragnie także uciec od wojny i polityki, która go otacza. Jednak im bardziej się oddala od tego, tym bardziej zostaje wciągnięty w wir walki, a pojawienie się jego złego brata, który pojmał jego córkę Haniwę, zagraża jego rodzinie jeszcze bardziej. Problemem staje się także wisząca groźba wojny pomiędzy Królestwem Paya a Republiką Trivantian.

See to serial post-apokaliptyczny, rozgrywający się w dalekiej przyszłości. Ludzkość została zdziesiątkowana przez zabójczy wirus, a Ci którym udało się przeżyć oślepli. Głównym bohaterem jest Baba Voss, ojciec bliźniaków narodzonych kilkaset lat po apokalipsie, którzy posiadają mityczną zdolność widzenia. Są oni przez to narażeni na niebezpieczeństwo i Voss musi chronić swoją rodzinę przed złą królową, która chce zabić widzące dzieci, bowiem wierzy ona, że swoją zdolność zawdzięczają one czarom.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai – sezon 4. jeszcze w tym roku!

See

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram